Usługi

kredyty hipoteczne/kredyty mieszkaniowe

Decyzja o nowym mieszkaniu lub budowie domu  to często jedna z najważniejszych decyzji w Naszym życiu oraz spora zmiana. Często klienci nie potrafią samodzielnie wybrać najlepszej oferty, która będzie dopasowana do ich potrzeb i możliwości. Współpraca ze mną  gwarantuje wybór takiej oferty. Wystarczy, że spotkamy się aby omówić Twoje plany i marzenia.

kredyty refinansowe

Warto zauważyć, że kredyt refinansowy nie jest kredytem konsolidacyjnym. W kredycie refinansowym przy przenoszeniu zobowiązania z jednego banku do drugiego, zachowana jest „celowość” konkretnego kredytu. Kredyty refinansowe najczęściej przeznaczone są na spłatę kredytów hipotecznych.

Usługi
Usługi

kredyty konsolidacyjne

Zastanawiasz się w jaki sposób spłacić zobowiązania finansowe w bankach? Szukasz najlepszego kredytu konsolidacyjnego? Wszystkie oferowane przez banki wydają się Tobie podobne i nie dostrzegasz oferty dopasowanej do swoich potrzeb? Spotkajmy się i porozmawiajmy o ofercie, która będzie dla Ciebie najatrakcyjniejsza.

pożyczki hipoteczne

Potrzebujesz jednorazowo większego zastrzyku gotówki na dowolny cel? Pożyczka hipoteczna może być idealnym rozwiązaniem. Pomogę Tobie wybrać ofertę, która będzie dopasowana pod kątem niższych kosztów i/lub marży, dopasuję okres kredytowania oraz wynegocjuję dla Ciebie atrakcyjną wysokość pożyczki. Skontaktuj się ze mną

Usługi
Usługi

kredyt KOMERCJA

Kredyt z zabezpieczeniem hipotecznym na zakup:

– aparthotelu
– mieszkania w systemie CONDO
– lokalu użytkowego