Usługi

kredyt hipoteczny/mieszkaniowy

Decyzja o nowym mieszkaniu lub budowie domu  to często jedna z najważniejszych decyzji w Naszym życiu oraz spora zmiana. Często klienci nie potrafią samodzielnie wybrać najlepszej oferty, która będzie dopasowana do ich potrzeb i możliwości. Współpraca ze mną  gwarantuje wybór takiej oferty. Wystarczy, że spotkamy się aby omówić Twoje plany i marzenia.

kredyt refinansowy

Warto zauważyć, że kredyt refinansowy nie jest kredytem konsolidacyjnym. W kredycie refinansowym przy przenoszeniu zobowiązania z jednego banku do drugiego, zachowana jest „celowość” konkretnego kredytu. Kredyty refinansowe najczęściej przeznaczone są na spłatę kredytów hipotecznych.

Usługi
Usługi

kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką

Zastanawiasz się w jaki sposób spłacić zobowiązania finansowe w bankach? Szukasz najlepszego kredytu konsolidacyjnego? Wszystkie oferowane przez banki wydają się Tobie podobne i nie dostrzegasz oferty dopasowanej do swoich potrzeb? Spotkajmy się i porozmawiajmy o ofercie, która będzie dla Ciebie najatrakcyjniejsza.

pożyczka hipoteczna

Potrzebujesz jednorazowo większego zastrzyku gotówki na dowolny cel? Pożyczka hipoteczna może być idealnym rozwiązaniem. Pomogę Tobie wybrać ofertę, która będzie dopasowana pod kątem niższych kosztów i/lub marży, dopasuję okres kredytowania oraz wynegocjuję dla Ciebie atrakcyjną wysokość pożyczki. Skontaktuj się ze mną

Usługi
Usługi

kredyt KOMERCJA

Kredyt z zabezpieczeniem hipotecznym na zakup przez osobę fizyczną:

– aparthotelu

– mieszkania w systemie CONDO

– lokalu użytkowego

kredyt firmowy

Głównym przeznaczeniem kredytu firmowego jest poprawienie bądź utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa poprzez finansowanie ich bieżących potrzeb związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej bądź spółki m in związanych z obsługiwaniem wynagrodzeń pracowników, opłat związanych z rachunkami za media lub fv kontrahentów a także finansowanie nowych kontraktów. Do tej grupy kredytów możemy zaliczyć:

– kredyt ratalny bez zabezpieczenia bądź z zabezpieczeniem hipotecznym

– kredyt obrotowy

– kredyt w rachunku bieżącym

Usługi
Usługi

kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny służy do finansowania różnych potrzeb inwestycyjnych firmy np związanych z zakupem nieruchomości w celach rozwojowych jak również finansowanie nakładów na odtworzenie lub zwiększenie majątku trwałego firmy.

 

kredyt dla Profesjonalistów /wolne zawody/

Jest to kredyt firmowy dedykowany osobom wykonującym zawód zaufania publicznego m in lekarz, adwokat, notariusz, architekt ale nie tylko dostępny na preferencyjnych warunkach cenowych z możliwością uzyskania w oparciu o uproszczoną szybką procedurę bankową.

Usługi
Usługi

leasing

Ta forma finansowania dla firm cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców przede wszystkim dlatego, że chociażby w przypadku leasingu operacyjnego całość raty kapitałowo-odsetkowej można wrzucić w koszty uzyskania przychodu a co za tym idzie zmniejszyć podstawę do opodatkowania. Ponadto uzyskanie leasingu w praktyce jest łatwiejszym procesem względem standardowego kredytu firmowego z uwagi na inną bardziej przyjazną metodykę oceny zdolności kredytowej stosowaną przez banki lub instytucje pozabankowe. Główne roradzie leasingów:

– leasing operacyjny

– leasing finansowy

– leasing zwrotny

– pożyczka leasingowa

faktoring

Faktoring to usługa, dzięki której pieniądze z wystawionych kontrahentowi faktur z odroczonym terminem płatności trafiają do przedsiębiorcy natychmiast po dokonaniu sprzedaży. Finansowanie faktoringiem świetnie sprawdzi się np. wtedy gdy firma chce szybko otrzymać gotówkę za sprzedany towar lub potrzebuje środków na bieżące regulowanie swoich zobowiązań.

Usługi
Usługi

finansowanie pozabankowe

Głównym argumentem przemawiającym za kredytem udzielonym przez inny podmiot niż banki jest to, że zazwyczaj jest on łatwo dostępny. W przeciwieństwie do banków podmioty te zazwyczaj nie analizują firmy pod kątem zdolności kredytowej oraz ich historii kredytowej w różnych bazach oraz ma ma dla nich branż wykluczonych. Dla firm, które aktualnie mierzą się z problemami płynnościowymi wskutek czego mają zaległości wobec ZUS i US może to być dobre pomostowe rozwiązanie aby na bazie takiego kredytu uregulować dotychczasowe zaległości i przygotować grunt pod przyszłe inwestycje.

pożyczki unijne dla firm

Finansowanie firm w oparciu o środki unijne.

Usługi