Zobacz jak oceniają mnie osoby, które skorzystały z mojej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Jeśli skorzystałeś z moich usług – wyślij swoją opinie za pomocą formularza kontaktowego

 


„Współpracowałem z Panem Dominikiem Makuchem przy okazji uzyskiwania kredytu hipotecznego w 2015.
Bardzo wysoko oceniam jego kwalifikacje i to w jaki sposób podchodzi do wykonywanych obowiązków.
Polecam Pana Dominika moim znajomym i sam o ile będę potrzebował tego typu usług oczywiście ponownie zwrócę się do niego.”

Gorąco Polecam Jarosław Surosz


„Pan Dominik pomagał mi uruchomić kredyt hipoteczny w marcu 2016 roku. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu wszystko przebiegło wyjątkowo sprawnie i zakończyło się sukcesem.
Pan Dominik to profesjonalista, który wspiera klienta w procesie brania kredytu w możliwie każdy sposób. Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług Pana Dominika.”

Joanna


„Miałam niewątpliwe szczęście, że sprawę mojego kredytu mieszkaniowego, jaki zaciągnęłam w DB, wziął w swoje ręce Pan Dominik Makuch. To sformułowanie „wziął w soje ręce” najpełniej oddaje styl pracy Pana Dominika. Procedowanie kredytowe wiąże się z lękiem i niepewnością. Pan Dominik nie tylko zajął się stroną merytoryczną tej sprawy, ale wspierał, tłumaczył, co obniżało moje zdenerwowanie i podnosiło poczucie bezpieczeństwa.”

Małgorzata Fajkowska


„Z Panem Dominikiem mieliśmy przyjemność współpracować w procesie uzyskania kredytu hipotecznego w 2015 r. W związku z zakończeniem procesu zawarcia umowy kredytu hipotecznego chcemy serdecznie podziękować za owocną współpracę i profesjonalną obsługę na wysokim poziomie.

Mieliśmy okazję kontaktować się z kilkoma doradcami z innych banków i nierzadko spotkaliśmy się ze zdumiewająco nieprofesjonalnym podejściem do tematu i klienta oraz brakiem przygotowania i kompetencji ze strony pracowników.

Tym bardziej jesteśmy przekonani, że tak sprawne poprowadzenie naszej sprawy to wynik Pana zaangażowania, posiadanych kompetencji oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta.”

Arkadiusz K.


„Zdecydowanie polecam Pana Dominika jako solidnego partnera w sprawach kredytów hipotecznych. Zawsze na czas, zawsze z inicjatywą i troską o klienta.”

Jacek R.


„Miałam przyjemność poznać p. Dominika Makucha w trakcie poszukiwań odpowiedniej oferty kredytu mieszkaniowego. Już podczas pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam na człowieka kompetentnego, życzliwego i bezinteresownego, dbającego o zadowolenie klienta. Nie starał się za wszelką cenę przekonać mnie do oferty banku, w którym pracował, ale przedstawił wiele wariantów oraz dobre i słabe strony różnych rozwiązań. Był zawsze dyspozycyjny i bardzo pomocny w gromadzeniu ogromnej liczby dokumentów. Bez wsparcia p. Dominika trudno byłoby przez to przebrnąć. Potrafi rzeczowo, szczegółowo, a przede wszystkim w przystępny sposób przedstawić zawiłe procedury. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi p. Dominika udało się wynegocjować korzystne warunki kredytu. Poza tym jest człowiekiem o bardzo wysokiej kulturze osobistej i ujmującym sposobie bycia. Współpraca z takim doradcą jest gwarancją satysfakcji.”

Magda Chrzanowska


„Otrzymałem najlepszą ofertę na rynku przy niestandardowych warunkach. Pełen profesjonalizm i duża elastyczność.
Przy kolejnej okazji skorzystam ponownie. Polecam z czystym sumieniem.”

Paweł O.


„Pan Dominik pomagał mi już przy kilku kredytach. Zawsze sprawnie fachowo i konkurencyjnie jeżeli chodzi o koszty kredytu. Osoba godna zaufania. Polecam z pełnym przekonaniem.”

Grzegorz Giler


„Jakiś czas temu brałem kredyt hipoteczny i Pan Dominik prowadził moją sprawę. Byłem bardzo zadowolony z jego pomocy, podejścia do klienta oraz profesjonalizmu. Jak najbardziej polecam doradztwo Pana Dominika”

W. Nieróbca


„Dzięki panu Dominikowi uruchomiłem duży kredyt na inwestycję.
Profesjonalna obsługa , pewny kontakt , rzetelność umów. Jakiekolwiek pojawiające się problem pan Dominik obsługiwał szybko i zdecydowanie dzięki czemu moja inwestycja była dochodowa i nie musiałem obawiać się niekontrolowanych wpadek. Polecam wszystkich którzy szukają szukają sumiennej i godnej zaufania obsługi”

Karol Krakowski


„Pan Dominik jest bardzo rzetelnym, słownym i godnym zaufania doradcą. Dzięki jego pracy nasze starania o kredyt przebiegły pomyślnie i bezstresowo. Udzielał nam odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, przygotowywał jasne i klarowne zestawienia ofert kredytowych z wielu banków. Wielki plus za dostępność, która wcale nie zakończyła się wraz z uzyskaniem przez nas kredytu, bowiem p. Dominik pomagał nam również i później. Pana Dominika poleciliśmy już kilkorgu znajomym i z pewnością będziemy polecać kolejnym”

Sebastian


„Dzięki Panu Dominikowi spełniło się nasze marzenie i kupiliśmy upragnione mieszkanie. Pan Dominik bezstresowo przeprowadził nas przez całą, zawiłą procedurę bankową. W każdej sytuacji był dla nas do dyspozycji. Serdecznie i gorąco polecam”

Iwona P-T


„Korzystałem z wielu kredytów i poznałem wielu doradców finansowych/kredytowych, ale Pan Dominik jest jedynym, któremu ze spokojem mogłem zaufać powierzając swoją sprawę”

Paweł Parys


„Pan Dominik to wyjątkowy doradca. Każdy kontakt z nim to pewność zrobienia kolejnego kroku naprzód, a nie ryzyko rozmowy, z której dowiemy się ile jeszcze kolejnych formalności (i formularzy) mamy do wypełnienia. Pan Dominik w moim przypadku sprawił, że bardzo trudna i skomplikowana współpraca z bankiem stała się dosyć łatwą. Był bardzo pomocny przy pokonywaniu kolejnych meandrów postępowania kredytowego, ale również w załatwianiu wszelkich 'po sprzedażowych’ formalności bankowych. Serdecznie dziękuję za współpracę!”

Rafał O.


„Pana Dominika poleciła mi koleżanka z pracy bardzo zadowolona z jego usług. Dla mnie Pan Dominik w 2011 roku uzyskał najlepszy możliwy kredyt mieszkaniowy na rynku, jestem z niego dalej super zadowolony w 2016 roku i myślę, ze będę dalej. Cały proces został profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzony przez Pana Dominika, po mojej stronie w zasadzie było tylko złożenie kilku podpisów, jak wpadał z dokumentami do mnie do pracy, a następnie wprowadzenie się do nowego mieszkania. Bardzo sobie chwalę jego wiedzę, zaangażowanie i styl pracy, szczerze polecam”

Grzegorz O. Ziółkowski


„Biorąc pierwszy kredyt w życiu byłem trochę przerażony – na szczęście trafiłem na Pana Dominika.
Wszystko poszło jak z płatka, a warunki kredytu pozwalają mi spokojnie spłacać raty mimo zawirowań rynkowych. Nawet po kilkunastu miesiącach od uruchomiania kredytu Pan Dominik był gotowy do pomocy.Szczerze polecam”

R.Sz.


„Bardzo dobra współpraca ! Korzystałem w 2016 r. z pomocy Pana Dominika w uzyskaniu dwóch kredytów hipotecznych, gdzie wykazał sie profesjonalizmem i skutecznością. Gorąco polecam usługi Pana Dominika. Pełne zaangazowanie, skuteczność i bardzo dobre rozeznanie ofert rynkowych to cechy współpracy z Panem Dominikiem Makuchem”

M.P.


„Pan Dominik pomagał nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego jesienią 2015. Nasze kontakty były na najwyższym poziomie.
Jego pomoc okazała się nieoceniona i z całą odpowiedzialnością możemy polecić jego profesjonalne usługi.
Ps. już jesteśmy umówieni przy okazji kolejnego kredytu”

Aleksandra i Mariusz Niziołek


„Zaświadczam, że Pan Dominik Makuch wykazał się pełnym profesjonalizmem podczas obsługi mojego kredytu mieszkaniowego.
Moja rola polegała tylko na wyborze najlepszej oferty z trzech banków przedstawionych przez Pana Dominika i podpisaniu umowy kredytowej w banku.
Pan Dominik Makuch okazał się osobą rzetelną, solidną i godną zaufania”

Artur K.


„Pan Dominik pomógł mi w ekspresowym tempie załatwić kredyt hipoteczny. W listopadzie zaczęliśmy współpracę a w grudniu już miałam klucze do mieszkania. Szczerze polecam Pana Dominika. Mało mam czasu a bieganie za bankami, wypełnianie papierów i na dodatek pamiętanie o wszystkim, co kiedy i które dokumenty – mało przyjemne i czasochłonne. Wszystko mnie to ominęło, za co jestem ogromnie wdzięczna. Moim zadaniem było dokładnie przeczytać dostarczone dokumenty i podpisać. Solidna firma i bardzo miły kontakt.”

Aleksandra Zbrzeźna


„Zdecydowanie rekomendujemy korzystanie z wiedzy i doświadczenia Pana Dominika. Dał się on poznać jako osoba kompetentna i odpowiedzialna. Pomaga na każdym etapie procesu uzyskania kredytu hipotecznego oraz dokładnie tłumaczy zawiłości umów bankowych”.

Dorota i Marcin Lubawscy


„Pierwszy raz miałem okazję współpracować z tak profesjonalną i kompetentną osobą w zakresie doradztwa finansowego. Na każdym etapie procesu Pan Dominik służył radą, był dostępny i reagował błyskawicznie. Dodatkowo to, co zwróciło moją uwagę to każdorazowy follow-up, detaliczne podsumowania po każdym spotkaniu, wachlarz porad z zakresu usług dodatkowych (np. ubezpieczenie) oraz duża otwartość i dostępność. Zdecydowanie i z przyjemnością polecam.”

Rafał Karolski


„Nasza współpraca z Panem Dominikiem zaczęła się kilka lat temu od polecenia od znajomego. Współpraca ta przebiegała celująco, a nasza rola sprowadziła się głównie do podpisu na umowie kredytowej. Teraz także współpracujemy przy innym kredycie i wszystko wygląda podobne. Ponadto Pan Dominik zawsze służy pomocą i zawsze stara się udzielić najbardziej wyczerpującej odpowiedzi.
Polecaliśmy już Pana Dominika znajomym i tutaj również wszystko kończyło się sukcesem.
Zdecydowanie polecamy!”

Marcin i Barbara


„Polecam Wszystkim współpracę z Panem Dominikiem. Dzięki dużemu zaangażowaniu, terminowości i dbałości również o nasze koszty mogliśmy bezstresowo przebrnąć przez proces budowy i wykończenia inwestycji. Jeszcze raz dziękuję.”

Paweł Patelski


„Szczerze polecam usługi Pana Dominika, które pomogły mi w  w osiągnięciu  kredytu mieszkaniowego na początku  2017 roku. Szczególnie chciałbym podziękować za wyrozumiałość i cierpliwość oraz w stopniu absolutnym za podejście. Jeśli będę potrzebował doradcy w przyszłości to na pewno wrócę do Pana Dominika.”

Łukasz Różycki


„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Dominikowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Mogę wszystkim śmiało polecić Pana Dominika! Wszystkie informacje przekazywał zaraz po ich uzyskaniu, był punktualny i jeszcze raz podkreślę profesjonalny”

Michał Stecyszyn


„Szczerze polecam usługi Pana Dominika”

Dominik Szymański


„Pan Dominik którego poznałem przez polecenie, pomógł nam uzyskać kredyt w czerwcu 2017 r.. Bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy, czuliśmy się komfortowo na każdym etapie pozyskiwania umowy kredytowej. Nie mieliśmy żadnego problemu z kontaktem ani z umówieniem spotkania z p. Dominikiem. Warunki, które otrzymaliśmy od banku faktycznie były najlepsze na rynku uwzględniając nasze wymagania. Polecam !”

Karol Frydrych


„Rewelacyjna, bo skuteczna, miła, kompleksowa i kompetentna obsługa. Pan Dominik zrobił to czego nie był w stanie przygotować pośrednik współpracujący z deweloperem. Wskazał nam optymalne rozwiązanie, spełniające nasze dość oryginalne wymagania, następnie poprowadził przez gąszcz papierkowej roboty i monitorował nas aż do momentu podpisania umowy kredytowej”.

Szymon Kunysz


„Serdecznie polecam usługi Pana Dominika!
Pan Dominik pomagał mi przy uzyskaniu dwóch kredytów hipotecznych w dwóch różnych bankach. Zapewnił wsparcie na etapie nie tylko gromadzenia dokumentacji i podpisywania umów kredytowych ale również i potem – przy ustanawianiu hipoteki, uruchamianiu transz na wykończenie…
Z czystym sumieniem mogę pana Makucha zarekomendować wszystkim planującym wzięcie kredytu!”

Mateusz Teperek


„Polecam gorąco współpracę z panem Dominikiem!!! To naprawde rzetelny człowiek, mozna mu zaufac w 100%!
Łatwy kontakt, zaangażowanie, determinacja i fachowe doradztwo!
Moje przypadki zawsze były skomplikowane, ale dzięki pomocy pana Dominika udało się je doprowadzić do realizacji!
Sympatyczny człowiek do trudnych przypadków kredytowych!”

Piotr Mikłaszewicz


„Dla Pana Dominika nie ma rzeczy niemożliwych. Kulturalnie, z uśmiechem i determinacją konsekwentnie usuwał napotkane trudności i pomógł nam spełnić marzenia”

Piotr i Elżbieta Baron