O mnie

Dlaczego ja?

Nazywam się Dominik Makuch.
Jestem absolwentem Politechniki Radomskiej na wydziale Ekonomii oraz absolwentem Akademii Finansów na wydziale Bankowość i Ubezpieczenia w Warszawie.
Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie, które zdobyłem pracując dla liderów rynków finansowych takich jak PKO BP SA czy Deutsche Bank Polska SA.

Decydując się na współpracę ze mną, masz gwarancję bezstronności wyboru najlepszej z ofert oraz pełną reprezentację wobec banków.

Nie będąc powiązany z żadną instytucją finansową wybieram dla swoich Klientów najkorzystniejsze dla nich oferty produktów hipotecznych zapewniając tym samym ochronę ich interesów i finansów.

Ponadto, współpraca ze mną nie generuje dodatkowych kosztów po stronie klienta gdyż stroną „płacącą” jest bank, od którego otrzymuję wynagrodzenie za podpisaną umowę.

Obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania na niezależnych doradców hipotecznych co wynika z tego, że mamy coraz mniej czasu na zajmowanie się swoimi sprawami a czas wolny wolimy spędzać z rodziną lub zajmując się swoim hobby. Poza tym kupno nieruchomości a tym samym uzyskanie finansowania w banku, to proces, który bardzo obciąża zarówno emocjonalnie jak i finansowo dlatego warto oddać się w ręce specjalisty, który zajmie się pełną jej obsługą.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

  • Wygoda – w trakcie pierwszego spotkania ocenię Twoje możliwości kredytowe i porównam oferty wszystkich banków,
  • Minimum formalności – nie musisz wypełniać wszelkich skomplikowanych formularzy bankowych. Zrobię to za Ciebie,
  • Brak dodatkowych kosztów – nie ponosisz żadnych opłat za moją pracę, moje wynagrodzenie opłaca bank,
  • Bezpieczeństwo – możesz liczyć na moje pełne profesjonalne wsparcie w całym procesie, na każdym jego etapie,
  • Skuteczność – korzystając z pomocy osoby z wieloletnim doświadczeniem zwiększasz szansę na uzyskanie najkorzystniejszego kredytu,
  • Mobilność – możliwość spotkania się ze mną w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie.

Współpraca ze mną “Krok po kroku”:

  1. Wybieram najlepszą ofertę – Na początek sprawdzę Twoją zdolność kredytową, porównam koszty wszystkich ofert, aby spośród nich wybrać najtańszy kredyt.
  2. Składam wnioski kredytowe – Przygotowanie dokumentów i wypełnienie formularzy bankowych ma znaczący wpływ na pozytywną decyzję banku.
  3. Umowa i wypłata kredytu – Po spełnieniu warunków zawartych w decyzji kredytowej i podpisaniu umowy Twój kredyt zostanie uruchomiony.
25+
banków

Specjalnie dla Ciebie analizuję ofertę ponad 25 banków i instytucji finansowych.
Dobieram narzędzia i mechanizmy finansowe, które dbają o portfel moich klientów.

600+
klientów

Ponad 600 podpisanych umów kredytowych i zadowolonych klientów, to gwarancja Twojego zadowolenia. Każdorazowo zadowolenie osób, które zaufały mojemu doradztwu, traktuję jako priorytet.

15+
lat

doświadczenia pracy w bankowości i doradztwu finansowy

200+
mln

uruchomionych kredytów hipotecznych i gotówkowych