Kredyt hipoteczny -o tym warto pamiętać!

Jak postąpić, by nie dać się oszukać? Dzisiaj w trzech, wcale nie tak prostych krokach o tym, co warto mieć na uwadze na samym początku drogi do ubiegania się o kredyt na zakup nieruchomosci .

? Po pierwsze, to ważna decyzja o tym, w jakim banku zaciągnąć takie zobowiązanie. Wtedy pojawia się z kolei inne pytanie – w swoim dotyczasowym czy konkurencyjnym?

Z jednej strony pozostanie w tym samym banku pozwala nam na minimalnie wyższe poczucie bezpieczeństwa niż w przypadku decyzji o wyborze zupełnie nowego dla nas usługodawcy. Z kolei jednak nasz bank wcale moze nie byc atrakcyjny na rynku, a jego oferta moze byc co najmniej przeciętna, a my zdecydujemy się na korzystanie z jego usług tak po prostu, z przyzwyczajenia?

? Po drugie, decyzja o tym, czy działamy na własną rękę czy decydujemy się na wsparcie doświadczonego specjalisty?

Wybór nie jest zero-jedynkowy, gdyż oczywiście jest możliwość odbycia kilku (kilkunastu) spotkan w rożnych bankach z różnymi specjalistami, którzy bedą oczywiście przedstawiać , ze ich oferta jest najkorzystniejsza lub korzystania z wiedzy z portali internetowych. Jednak ręka w górę, kto z nas nie naciął się na mylne dane w artykułach, które często sprawiają wrażenie eksperckich, a w efekcie są zwykłymi materiałami promocyjnymi o wątpliwej wartości merytorycznej. W takich sytuacjach warto zdać sobie sprawę, że to jednak bezpośrednia konsultacja „twarzą w twarz” z niezależnym ekspertem finansowym jest często najskuteczniejszym sposobem na efektywne działanie zakończone sukcesem. Dlatego załóżmy, że podejmujesz decyzję o znalezieniu wsparcia eksperckiego…

? Po trzecie, wybór polecanego doradcy.

Ustaliliśmy, ze chodząc od banku do banku nigdy nie wiemy na jakiego mozemy trafic specjaliste , to ze bedzie nieobiektywny to wiadomo ale czy bedzie posiadał duze doświadczenie , znal ten rynek ?
Dlatego ważne jest aby wybrac niezależnego doradcę z ogromnym doświadczeniem , w tym wyborze na pewno pomogą opinie w internecie, ktore beda źródłem wiedzy i zbiorem doświadczeń innych klientów, którzy przechodzili juz wcześniej przez ten sam proces.